06/09/21

Чому Smart–квартира у Kyiv Sky варта вашої уваги

Компанія «Єврохолдінг» постійно змінюється і вдосконалюється, впроваджуючи нововведення, щоб краще забезпечити потреби покупців, а також зробити житло комфортнішим та доступнішим. Саме таким чином у Луцьку і з’явилися «Smart» - квартири. Вперше це відбулось у житловому комплексі «DREAM TOWN». Такі квартири дешевші і функціональніші, – тому і отримали своє вподобання від лучан. Забудовник «Єврохолдінг» також пропонує «Smart» – квартири і у новому житловому комплексі «Kyiv Sky», зщо находиться поряд з Київським майданом, матиме сучасний благоустрій, якісні панорамні вікна, підземний паркінг, теплий, красивий фасад та натхнений сад сакури. На вибір є площі від 29,8 кв. м.

 

Однак, не кожен знає, в чому особливості такої квартири і кому вона підходить.

Чому «Smart» – квартира  варта вашої уваги.

«Smart» -квартира – це оптимально продумане планування квартири, в якій при невеликій площі розташовуються все необхідні для життя предмети. Вперше таке житло створили в США і за кордоном воно користується великою популярністю. В «Smart» - квартирі ви не побачите коридорів – їх зовсім немає. А кожен квадратний метр тут використовується з максимальною користю. Головна особливість «Smart» - квартири – можливість забезпечити всі потреби сучасної людини в житловому приміщенні за невеликій площі, орієнтовно - 30 кв. м.

Плюси «Smart» - квартир:

  • нижча вартість;
  • економічність,
  • відсутність втрат тепла;
  • швидка окупність при здачі в оренду;
  • відсутність перегородок;
  • всі квадратні метри використовуються по максимуму;
  • мінімальні витрати на ремонт.

Недоліки теж є - великій родині тут буде не комфортно. Тому підходить «Smart» -квартира для молодої сім’ї без дітей; самотнім людям з дитиною або без; пенсіонерам; студентам, а також молодим людям, які починають самостійне життя. Також, цілком комфортно будуть себе відчувати люди, які проводять багато часу на роботі, або люблять багато подорожувати.

 

Купити «Smart» -квартиру однозначно краще та вигідніше, ніж орендувати житло. Навіть якщо у вас немає потрібної суми на купівлю квартири відразу, можна скористуватись розтермінуванням платежів від забудовника і виплачувати кошти вже за своє житло, капіталізуючи таким чином уже своє майбутнє.


Якщо вам підходить життя у стилі «Smart» і ви вирішили придбати таку квартиру, придивіться до «Kyiv Sky». Будинок має бетонний каркас, теплий та красивий фасад. Квартири здаватимуться з поштукатуреними стінами, чистовою стяжкою, лічильниками, електропроводкою, виводами під сантехніку та каналізацією. У помешканнях встановлять панорамні вікна з 2-камерним склопакетом, 6-камерним профілем

та якісні надійні двері, по два на під’їзд безшумних, швидкісних ліфти «MIZUI MITSUBISHI»,  що спускатимуться у підземний паркінг.

 

Дізнатись більше про житловий комплекс «Kyiv Sky» можна на сайті kyiv-sky.com.ua, або завітати у консультаційний центр вул. Рівненська, 4

 

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk