17/09/21

Живи на висоті

Просто уяви, ти вдома, а перед втобою - все місто. Прокидаєшся, а за вікном пташки, а якщо вийти на терасу з горнятком кави, можна почути їхні пісні.

 

• Пентхауси розташовані на верхніх поверхах KYIV SKY та мають великі панорамні вікна, які візуально об’єднують кімнату та краєвид в одне ціле. Тут можна втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

• Унікальність пентхаусів KYIV SKY – це openspace-тераси, де можна облаштувати власну зону відпочинку на свіжому повітрі – найвище у місті!

• KYIV SKY має енергоощадний фасад з мінераловатним утеплювачем товщиною 15 см. У санвузлах та кухні – тепла підлога. Також, система «Розумний дім».

• У кожному під’їзді по 2 швидкісні безшумні ліфти MIZUI MITSUBISHI, сполучені з підземним паркінгом. І бонус - затишне та тихе подвір’я з ландшафтним дизайном, дитячими та спортивними майданчиками та садом сакури.

 

Запрошуємо ознайомитись із комфортними пентхаусами у KYIV SKY: Еверест Люкс – 134,7м2, Монте - Роза Люкс – 106,4 м2, Ай-Петрі Люкс – 99,9 м2, Говерла Люкс – 118,6м2.

 

Обирай свою вершину!

 

 

Дізнатись більше про житловий комплекс «Kyiv Sky» можна на сайті kyiv-sky.com.ua, або завітати у консультаційний центр вул. Рівненська, 4

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk