17/01/22

Обирай домівку з енергоощадними вікнами

У «Kyiv Sky» монтуємо енергоефективні німецькі вікна «Brugmann» 5-ти камерної профільної системи «Salamander». Цей бренд вже півстоліття виробляє віконні профільні системи. Якість і екологічність продукції підтверджені сертифікатами європейського та українського зразка.

Вікна «Brugmann» забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції будинку і допоможуть зменшити тепловтрати в приміщенні, а значить - заощадити гроші на опаленні та кондиціонуванні.

 

Основні переваги та характеристики:

• Хороший захист від вітру і негоди: коекструдоване запірне та ущільнення для скла забезпечують високу функціональну надійність та захист від негоди.

• Усунення містка холоду: 5-ти камерна система з монтажною шириною 73 мм дозволяє досягти оптимальних конструкційних умов для уникнення містка холоду.

• Підвищена тепло- і шумоізоляція. Опір теплопередачі R0 = 0,76 м2°C/Вт і поглиблений 25 мм паз для розміщення склопакета забезпечують високу теплоізоляцію. Установка склопакета до 44 мм забезпечує додаткову шумо- і звукоізоляцію (до 46 дБ).

• Армуючий профіль великих розмірів забезпечує стабільність конструкції і опірність вітровим навантаженням.

• Високоякісний матеріал: ПВХ профіль марки «Salamander» володіє такими якостями, як довговічність, стійкість до впливу ультрафіолету, стійкість до атмосферних впливів, легкість у догляді.

• Завдяки інноваційному багатошаровому напиленню металів на поверхню скла «ClimaGuard Solar», яке пропускає видиме світло та відбиває велику кількість інфрачервоного випромінювання, взимку зберігатиметься тепло всередині, а влітку не пропускається спека з вулиці.

Обирайте якість для свого майбутнього життя!

 

Дізнатись більше про житловий комплекс «Kyiv Sky» можна на сайті kyiv-sky.com.ua, або завітати у консультаційний центр вул. Рівненська, 4

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk