09/03/21

Вершина твого життя

Життя – це рух назустріч своїм цілям. Досягнути бажаного, відчути свободу і створити простір, де стіни як небо, бо такі тобі треба. Де твої рідні, речі, що є частиною твого комфорту, де колір, який ти любиш… Створити дім за своїми правилами.
Витончена архітектура фасаду поєднує в собі класичні риси і сучасні архітектурні тенденції.
Легкість скляних форм, натуральне світло, розкривають розкіш сучасного житлового комплеку Kyiv Sky.
Комфортні умови проживання продумано до найменших деталей: від панорамних французьких вітражів до ніжного цвіту сакури на твоєму подвір’ї.
Відпочинкові майданчики для діток та дорослих, близькі прогулянки до парку формуватимуть світогляд активного жителя міста.
Менше авто - більше зелені та чистого повітря. Зручні підземні паркінги та швидкісні, безшумні ліфти додадуть комфорту, що стане нормою твого життя.
Унікальна локація у центральній частині міста дозволить керувати своїм часом, а для максимальної зручності мешканців на перших поверхах передбачені бізнес-приміщення, що доповнять інфраструктуру району  магазинами, кав’ярнями, бутіками та сервісами.
Майбутні мешканці матимуть вибір від просторий трикімнатних до продуманих смартів. Досконалість та стиль в кожній деталі закладені в основу концепції і реалізації проекту житлового комплексу Kyiv Sky підкреслить унікальність того, хто демонструє свої позиції та прагне до самореалізації.

 

Консультаційний центр «KYIV SKY»

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk