09/03/21

Інвестуй вигідно

Інвестуй вигідно! 
Вартість квадратного метра в ході будівництва збільшується. Заплатити за квартиру в майже готовій або вже зданій новобудові людині доведеться більше, ніж за квартиру «на котловані». За статистикою, ціна нерухомості безпосередньо залежить від того, на якому будинок етапі будівництва. Краще купувати квартиру на ранній стадії зведення новобудови, бо зданому будинку ця квартира вже буде коштувати орієнтовно на 30% більше, ніж на старті.

Можливі різні варіанти оплати при покупці квартири.
Якщо ви вирішуєте купувати на перших етапах будівництва, то маєте можливість скористатись ще одним зручним сценарієм – розтермінуванням. Можна виплатити частину вартості квартири, а потім поступово спокійно розраховуватись далі, поки житло добудовуватимуть. 
 
Кращий вибір
Ще один великий плюс – на старті у вас великий вибір квартир. На нульовій стадії ви завжди обираєте квартиру потрібної вам площі і планування. Матимете можливість розглянути різні варіанти поверхів і навіть врахувати розташування вікон як подобається: схід чи захід. Подвійна користь: і економія, і максимальний комфорт. Тому кращі за плануванням і розташуванням варіанти «розхапують» вже в перші місяці після старту продажів.

 

Компанія «Єврохолдінг» сьогодні у Луцьку стартує з будівництвом нового сучасного житлового комплексу, що є привабливими для інвестування. Створюючи сучасне, якісне та безпечне житло, компанія «Єврохолдінг» дбайливо планували кожен метр простору. Лише конструктивні рішення, максимальна увага опрацюванню ергономіки та уважне ставлення до деталей. 
Інвестуйте вигідно! 
 
Переглядайте планування та телефонуйте за деталями!

 

Консультаційний центр «KYIV SKY»

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk