23/08/21

Чому варто обирати пентхауси KYIV SKY!

Просто уяви, ти вдома, а перед втобою - все місто. Прокидаєшся, а за вікном пташки, а якщо вийти на терасу з горнятком кави, можна почути їхні пісні.

Так, це про пентхауси KYIV SKY – комфортні дворівневий квартири з найкрасивішим панорамним виглядом на все місто. Для тих, хто ставлять перед собою високі цілі та прагне змінити звичну реальність.

 

Давайте ознайомимось з особливостями пентхаусів KYIV SKY:

 

Пентхауси розташовані на верхніх поверхах KYIV SKY  та мають великі панорамні вікна, які візуально об’єднують кімнату та краєвид в одне ціле.  Тут можна втілити найсміливіші дизайнерські ідеї. Ми підготували цікаві планування помешкання та, власник теж матиме можливість перепланувати простір під свій стиль життя чи ідею дизайну. Квадратура дозволяє відокремити гостьову та особисту зони, створити персональний затишок , а також облаштувати гардеробну кімнату.

 

Унікальність пентхаусів  KYIV SKY – це openspace-тераси, де можна облаштувати власну зону відпочинку на свіжому повітрі – найвище у місті!

KYIV SKY має енергоощадний фасад з мінераловатним утеплювачем товщиною 15 см. У санвузлах та кухні – тепла підлога. Також, система «Розумний дім».

У кожному під’їзді по 2 швидкісні безшумні ліфти MIZUI MITSUBISHI,  сполучені з підземним паркінгом. І бонус - затишне та тихе подвір’я з ландшафтним дизайном, дитячими та спортивними майданчиками та садом сакури.

 

https://youtu.be/V3E18TvXzfk

 

Пенхауси Я KYIV SKY – вибір тих, хто вміє обирати.

 

Запрошуємо ознайомитись із комфортними пентхаусами у KYIV SKY: Еверест Люкс – 134,7м2, Монте - Роза Люкс – 106,4 м2, Ай-Петрі Люкс – 99,9 м2, Говерла Люкс – 118,6м2.

 

Обирай свою вершину!

Консультаційний центр вул. Рівненська, 4

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk