16/08/21

Яким буде паркінг у житловому комплексі «KYIV SKY»

Яким буде паркінг у житловому комплексі «KYIV SKY»

 

Комфорт цінується у всьому і паркінг не виключення. Будь-яка поважаюча людина не дозволить своєму авто перебувати де-небудь на вулиці. Найкраще на допомогу прийде підземний паркінг.  «KYIV SKY» вже третій житловий комплекс від компанії «Єврохолдінг», що має підземний паркінг для авто, а подвір’я для активного відпочинку. Нагадуємо, що «Єврохолдінг» добудовує  «Яровицю» та 4 із 7 будинки житлового кварталу «Dream Town».

 

Підземний паркінг «KYIV SKY» знаходиться на нульовому поверсі комплексу, його проектування довірили професіоналам. Інженери-архітектори оформили паркінг так, щоб тут поміщалась достатня кількість машин, що забезпечує потреби комплексу, інтуїтивна та зручна навігація, щоб легко було заїхати та виїхати та достатньо місця для різних габаритів авто. Паркінг буде оснащений шлагбаумами, автоматичними воротами та матиме оригінальне дизайн-оформлення.

 

Унікальність паркінгу «KYIV SKY»

  • Ліфт забезпечує можливість дістатися до будь-якого житлового поверху
  • Постійний температурний режим +5 °C
  • Система автоматичного пожежогасіння, димовидалення, вентиляції, антиковзаюче покриття та цілодобове відеоспостереження
  • Розмір паркомісця, площею 12,5-21 м2, дозволяє розміщувати автомобіль різного класу та габаритів.

 

 

Купуйте домівку для свого авто в «KYIV SKY» та отримуйте вигоди:

 

  1. Доступна купівля – діє програмоа розтермінування на паркінг : 0% переплат на 12 місяців.
  2. Захист авто від погодних умов – збільшується  термін експлуатації авто.
  3. Безпека. Закрита територія, відеоспостереження, охорона, - все це дозволяє бути впевненим у збереженні власного автомобіля і захисті його від викрадення або пошкоджень.
  4. Вигідна інвестиція. Паркомісце в підземному паркінгу – такі ж квадратні метри, як квартира або комерційне приміщення, і має власну вартість, яка постійно зростає, як і інша нерухомість. Навіть якщо у вас немає авто, паркомісце можна купити, щоб потім вигідно його перепродати.
  5. Економія часу. З власним паркомісцем забудьте про щоденні спроби знайти місце для парковки, що часто перетворюється в непередбачувану лотерею – пощастить / не пощастить. Ваше особисте паркомісце завжди буде чекати тільки на вас.

 

Обирайте собі дім з підземним паркінгом та живіть сучасним життям.

 

Консультаційний центр «KYIV SKY»

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk