24/09/21

Як побудувати теплий дім

У сучасному будівництві до будівельних матеріалів пред’являються особливі вимоги, але головними критеріями для вибору матеріалу залишаються надійність і довговічність. Будинок повинен бути зручним, комфортним і екологічно безпечним.

 

Велике значення для енергоефективності будинку має матеріал стін.

Для будівництва житлового комплексу «Kyiv Sky», компанія «Єврохолдінг» вперше у Луцьку при будівництві висотних будинків, обрала  керамічний блок.

 

Давайте розглянемо чому.

 

Керамоблоки є екологічно чистим матеріалом, оскільки при їх виготовлені використовується натуральна природна глина. При виробництві до глини додають спеціальні добавки, які роблять матеріал пористим, міцним і довговічним. Завдяки наявності цих пустот, керамоблок володіє високими тепло- і звукоізоляційними якостями.

 

Матеріал стійкий до атмосферного впливу, ультрафіолетового випромінювання, має високу морозостійкість.

 

Будинки з керамоблоків довговічні, можуть експлуатуватись до 150 років.

 

Використання натуральних матеріалів дає можливість побудувати екологічно чисте житло.

 

Завдяки свої структурі, керамоблок має високу паропроникність, тим самим забезпечує якісний повітряний обмін, а у будинку комфортний мікроклімат. Стіни виступають в якості природнього кондиціонера: зайву вологу вони поглинають, а при її надлишку -  віддають.

 

Керамоблоки мають звукопоглинальні камери, які забезпечують високу звукоізоляцію стін.

 

Керамоблок не є дешевим матеріалом, але його переваги виправдовують таку ціну.

 

Щоб отримати теплий дім, потрібно як слід подбати про герметизацію стін, даху, вікон.

У «Kyiv Sky» фасад утеплюють мінватою, яка за всіма важливими для безпеки і комфорту життя характеристиками, такими як шумоізоляція, вогнестійкість, вологопроникність, захищеність від шкідників однозначно виграє у пінопласту. Для скорочення тепловтрат на даху теж усуваються містки холоду.

 

Особливу увагу приділяємо вікнам. Вони є основним джерелом світла, але через них проникає холод. Вирішуємо це питання, монтуючи енергоощадні вікна з двокамерним склопакетом з мультифункціональним склом, що має одночасно теплозберігаючі та сонцезахисні функції.

 

Інвестуйте у свій спокій, безпеку та комфорт. Обирайте дім, що довгі роки даруватиме вам затишок та низькі комунальні платіжки.

 

 

Дізнатись більше про житловий комплекс «Kyiv Sky» можна на сайті kyiv-sky.com.ua, або завітати у консультаційний центр вул. Рівненська, 4

067 442 09 09 

 

euroholding.net.ua

facebook.com/KyivSkyLutsk

instagram.com/KyivSkyLutsk/

t.me/novobudovy_lutsk